הסיפור שלי

אילה הינוך

מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד הרגשתי שונה – כאילו שאני לא משתלבת, לא שייכת, וכך ברמה לא מודעת, לא הגיונית, היתה אמונה שאם אראה את ה'אני האמיתי' שלי (כל דבר מלבד "הילדה הטובה"), לא יאהבו אותי, ולכן אהיה לבד. אז, ניסיתי מאד להשתלב עם הסביבה שלי ומה שאני תפסתי כציפיות של הסביבה ממני, וכמובן שנכשלתי באומללות. השוויתי את עצמי כל הזמן למי שסביבי ותמיד יצאתי מפסידה מההשוואה הזו. הצבא היה נקודת מפנה עבורי, בכך שהחוקים והקונפורמיות הכי נוקשה, דחפה אותי להתחיל לחפש את התכלית בחיי, מפני שידעתי שחייב להיות יותר מזה…
הרגשתי שהמסלול הקבוע מראש בו הולכים כולם סביבי, הוא לא בשבילי.
לכן, ניסיתי דברים שונים במסע שלי בעקבות שמחה ותשוקה בחיי: טיפולים קונבנציונאליים ואלטרנטיביים;

ההתנסות ב'אָמָנֶה' (טיפולים) היתה תחילתו של שינוי עצום בחיי; זה המקום שבו מצאתי מרחב בטוח להתחיל להראות את ה'אני האמיתי' שלי ולהאיר את האור שלי, כך החל הפרק של אהבה וקבלה עצמית בחיי. בזמנו, למדתי פסיכולוגיה ומצאתי אותה מגבילה מדי עבורי, מה שהביא אותי להיפתח יותר ויותר לחלופה שתתאים לי , מאחר וידעתי שבאתי לכאן לעבוד עם אנשים ולחלוק את מה שלמדתי איתם בכדי שגם הם יוכלו למצוא את השמחה והתשוקה שלהם בחייהם.
רק אחרי שכבר הייתי בעיצומם של הלימודים בבית הספר של אמנה, למדתי להחליף את המילה 'שונה' במילה 'מיוחדת'. בנקודה זו הבנתי שאנחנו כולנו – כל אחד ואחת מאיתנו – מיוחדים וייחודיים. באמת להיות ה'אני' הייחודי שלנו זו המתנה שאנו מביאים לעצמנו ולעולם.
משם והלאה, המסע שלי כ'מפיצת אור' המריא וחיי השתנו מקצה אל קצה; הם מלאים עיקולים ומהמורות, עליות ומורדות, הפתעות ומתנות וכל כך הרבה אהבה והכרת תודה, שקשה לתאר.
ברגע שהצלחתי לפנות הרבה מהכאב והטראומה הישנים שנשאתי בגופי (עם אמנה), הצלחתי להכיר במתנות והיכולות שלי ולהתחיל להגשים את משימתי כמרפאה.

'תדרי האור הבהיר' היה הצעד הבא שעזר לי להתחבר ברמה חדשה עם האור האלוהי (השמיימי) והאינטואיציה שלי, והשלים את הפרקטיקה שלי כשיטה האחות של אמנה.

'פסיכולוגיה רוחנית' נתנה לי עוד כלים לייעץ ולהנחות, אך הכי חשוב – להעצים! זהו תפקידי פה; לעזור להזכיר לכם מי אתם באמת – בכל ההדר והתפארת שלכם!

בינואר 2012 אימצתי את ניקי, כלבה קטנה ומתוקה שהיום מטפלת יחד איתי בכל מי שזקוק לעזרה.
יחד עברנו שתינו הכשרה של 'כלבנות טיפולית', ומאפריל 2015, אני מציעה גם טיפול בעזרת כלבים.

אֶסְפּבוֹ,
אילה.

 

לימודים

הכשרת מטפלי אמנה – בית ספר לאמנה, מינסוטה, ארה"ב 2006

הכשרת מטפלי תדרי האור הבהיר – מורליה, מקסיקו 2007

הכשרת מטפלי אמנה עבודת מוח – מינסוטה, ארה"ב 2007

הכשרת מטפלי תדרי האור הבהיר שלבים V, IV, III, II – מינסוטה, ארה"ב 2007 – 2008

הכשרת מדריכי מערכות יחסים משתנות  –  משואות האור – שיטות אור גבוה, נבדה, ארה"ב 2008

הכשרת מדריכי פסיכולוגיה רוחנית אינטואיטיביים – משואות האור – שיטות אור גבוה, נבדה, ארה"ב
2008

תואר ראשון במדעי החברה (התמקדות בפסיכולוגיה) – האוניברסיטה הפתוחה, ישראל 2012

הכשרת מטפלים בעזרת כלבים (כלבנות טיפולית) – My Dog בחסות ביה"ח הוטרינרי – האוניברסיטה העברית, ישראל  2015