המלצות

"בעולם שלנו מטפלים אמינים, אמיתיים ואוהבים הם מצרך נדיר וחשוב ביותר. אילה היא מטפלת שכזו! בעלת ידיים של אומן ולב של זהב. ביכולתה להעניק מזור לגוף ולנשמה, לשחרר חסימות רגשיות ולהעצים את הרגשתנו הטובה לגבי עצמינו והעולם הסובב אותנו. כל זאת היא עושה בחן ועדינות האופיניים למטפלת מנוסה שרגישה מאוד לצרכיהם של מטופליה. תודה לך אילה על שהקלת עלי תקופה שהייתה מאוד לא פשוטה בעבורי. על שהיית שם, טיפלת, תמכת, אהבת. אין כמוך!
בהוקרת תודה והרבה אהבה,"
אלה
ישראל

"שלום רב,שמי שרון, אני בת 25, סטודנטית לפסיכולוגיה.
אני לא מגדירה את עצמי כאדם רוחני ורוב הזמן קשה לי להתחבר לשיטות וטיפולים אלטרנטיביים.
כשהתחלתי את הטיפול עם אילה הייתי במצב מורכב, שנבנה בעיקר מתחושת תסכול איומה.
זה היה קצת לפני שהתחתנתי וכמו לכל זוג לחוץ גם לנו היו מריבות גדולות על נושאים קטנים.
הרגשתי שאני לא מצליחה להתגבר על תחושת הכעס ופשוט להמשיך הלאה, הרגשתי תקועה.
באותה התקופה הייתי במקביל בטיפול פסיכולוגי שתרם לשיפור מה, אך לא מספיק.
אני לא יכולה, ולכן אני לא אנסה להסביר בדיוק מה קורה על מיטת הטיפולים, אבל התחושה האישית שלי הייתה שמישהו שמאוד אכפת לו ממני מחזיק לי את היד ועוזר לי לטפס על סלעי המחלוקת שבדרך.
אחרי מספר טיפולים הבנתי שיש המון דברים שנאגרים מתחת לפני השטח ודורשים טיפול, לא רק המהמורות הנקודתיות שמציקות לי.
כשהתחלנו לרדת לעמקם של דברים התחלתי לחוש תחושת הקלה כללית לגבי חיי, שנבעה גם מהקלה פיזית שנגעה לבעיות בריאותיות שהיו לי, אך בעיקר מהקלה נפשית, מעין נשימת רווחה ותחושה שאני יכולה להתמודד עם החיים האלה.
אני אישית הגעתי לאמנה בגלל בעיות בריאות, בגלל מועקה פסיכולוגית ארוכת שנים ובגלל הבעיות הנקודתיות שתיארתי. כל אחד מאיתנו סובל מאיזושהי בעיה זהה או דומה ולפיכך, לדעתי, שיטת טיפול זו יכולה לתרום לכל אחד.
אני לא ניסיתי לעבור טיפול באמנה עם מטפל אחר, וזה משום שאני בטוחה שמצאתי את המטפלת הטובה ביותר עבורי. יש באילה משהו מרגיע, מחזק, תחושת קבלה מוחלטת ללא תנאים, זו תחושה נהדרת שכמעט ולא ניתן למצוא באף מערכת יחסים אחרת ולכל אחד מגיע לחוות לפחות פעם אחת בחיים.
זו משימה מאוד קשה לנסות לתאר בכתב את חווית הטיפול, אני מקווה שהצלחתי להעביר לכם טיפה קטנה, ושאת הים הגדול תצאו לחפש בעצמכם.
תודה שהקשבתם,"
שרון
ישראל
"הניסיון שלי עם אמנה:
אני בן אדם שמפנים רגשות, תמיד משכנעת את עצמי שאני יכולה להתמודד עם כל מצב קשה, מלחיץ, עצוב ושמח. מנסה אף פעם שלא לבכות, בטח לא ליד מישהו, ומנסה להראות תמיד שהכול בסדר.
אני צוברת תמיד כל כ ךהרבה, שישנן פעמים שאני מרגישה שאני מתפוצצת אבל עדיין מנסה להראות רגועה.
נורא התחמקתי מקבלת הטיפול כי לא רציתי להתמודד עם הבעיות בהווה וגם לא עם אלו שבעבר שעדיין מכבידות עליי.
בכל מקרה הגעתי לטיפול אצל אילה, אך עדיין הייתי סקפטית.
בתחילת הטיפול התיישבנו זו מול זו והיא התחילה לספר לי על הטיפול והתחלתי להירגע ולהשתחרר, היא נתנה לי הרגשה של ביטחון והחלטתי להתמסר לגמרי.
הטיפול היה מדהים!!! בלי לדבר, ובלי לחשוב על כלום חוץ מהנשימה, ההרגשה הייתה שכל הטיפול מגיע ישר לרגשות שלי בתת המודע ונותן להם מעין טיפול פסיכולוגי עמוק ואינטנסיבי מבלי שאצטרך לחשוב על הדברים עצמם.
בסוף הטיפול הרגשתי מאד רגועה ושמעמסה גדולה ירדה ממני.
המשכתי להרגיש דברים גם בשבועיים הבאים מבלי לחזור עד אז לטיפול.
היום אני יודעת שהטיפול נגע בבעיות שנשאתי הרבה זמן בתת המודע וטיפל בהם לעומק, ההרגשה היא שחלק מהמטען פשוט נעלם."
יעל
ישראל

"תתביישי לך, אילה, על שעזבת את ארה"ב אחרי שהתנסיתי רק בשני טיפולים איתך! תודה לך על היושר וחוש ההומור שלך בסיוע שנתת לי להניע ולשחרר אנרגיה, כמו גם על החמלה, החסד, הנדיבות והנכונות להיות נוכחת איתי ברגע.
תרשמי אותי לעוד טיפולים בביקור הבא שלך!"
ננסי ווילדר
ארה"ב
(תורגם מאנגלית)

"בין אם זה חיבוק ממעבר למסך, המגע המרפא של אהבה ומסירות, או הנחייה (הדרכה) בעלת תובנה דרך תקשורת מילולית שאתם מחפשים; ואתם מאחלים לעצמכם את הרוך, ההוקרה והחמלה של המלאכים; חיפושכם תם, היו בטוחים שהונחיתם (הוכוונתם) באופן שמיימי לאתר הזה.
אני מרגישה כל כך מבורכת בכך שקיבלתי טפולי אמנה מהמטפלת הרגישה, הממוקדת והמאד מקצועית הזו, אילה.
היא הדריכה אותי בעדינות אך בעקביות דרך כמה רגעים מאד עזים של פגישת עצמי, והעצימה אותי במיומנות, במצבים הכי פגיעים שלי, להרפות מדפוסים ישנים מעיקים וערבוביה רגשית שאוחסנו במקומות אליהם לא יכולתי להגיע בלי מטפלת מוכשרת שבה שמתי את מבטחי. מי ידע שאני מסתובבת עם כל הערבוביה הזו, שהיא איננה נראית לעין התמימה? עד שעליתי על מיטת הטיפולים לטיפול הראשון שלי עם אילה, לא היה לי שום מושג עד כמה גדולה כמות הדברים בהם אני נאחזת ללא צורך. מי ידע כמה התנגדות לעצמי ולחיי הייתי תקועה בתוך וכי מנעה ממני להתקדם?
חוויתי טרנספורמציה עמוקה דרך הטיפולים האלו עם אילה והיא נגעה בי עמוקות עם טוהר ליבה, היושר, התבונה והעומק שלה.
אני מאחלת לכל אחד ואחת מכם הקורא מילים אלה לתת לעצמכם מתנה של חווית טיפול אמנה מאילה.
ואם לא, הייתי שואלת את עצמכם… למה לא?!"
ל.ב.
ארה"ב
(תורגם מאנגלית)