אָמָנֶה עבודת מוח

'אָמָנֶה עבודת מוח' היא טכניקה עוצמתית המשתמשת בשיטת 'אָמָנֶה' (עבודת גוף לשחרור רגשות) בשילוב עם שיטת 'תדרי האור הבהיר' (עבודה אנרגטית). ביחד הן הופכות לתהליך עבודת מוח אנרגטי. שילוב זה של עבודת גוף ואנרגיה יוצר פתיחת גוף גדולה, המתבטאת ביכולת מוגברת של התאים בגוף והחשוב ביותר: של המוח, לנצל חמצן. כאשר עבודת המוח נעשית לאחר פתיחת הגוף, היא מועצמת: מביאה להשפעה פי 20 – 10 יותר גדולה בארגון מחדש ושימוש בחמצן במוח.

טיפול אמנה עבודת מוח 1עבודה זו אפקטיבית מאד לאנשים:
–   הנושאים טראומה רגשית בגוף
–  שחוו התעללות מינית או פיזית
–  עם אוטיזם, הפרעת קשב והיפראקטיביות, דיסלקציה או  תסמונות תורשתיות (ילדים ומבוגרים)
–   שחוו פגיעה מוחית, הפרעת דחק פוסט-טראומטית
(PTSD) או דיכאון
–   עם חולי פיזי המערב את האיברים, עצמות, או המערכת
העצבית
–   עם התקפים, כמו אפילפסיה (ילדים ומבוגרים)

איך העבודה הזו משנה את האדם?

אדם שיש לו אוטיזם, תסמונת תורשתית, הפרעת קשב והיפראקטיביות או דיסלקציה – העבודה מעגנת אותו באופן מלא יותר בתוך הגוף הפיזי ועוזרת לו להיות פחות חסר התמצאות בעולם. העבודה הזו עוזרת לקרקע אותו לתוך גופו ולתוך החיים על הפלנטה הזו. או אז יוכל להביא את המתנות הייחודיות והגבוהות יותר שלו לתוך חייו באופן שבו הוא וכל השאר יוכלו ליהנות מהם.

בהפרעה של המוח או מערכת העצבים קיים מצב של חוסר התמצאות, הקורה כך שהאדם מחובר יותר לתוך מרחבים ממדיים אחרים. אמנה עבודת מוח עוזרת במקרה זה ל"התיישר" לתוך הצורה הגשמית שלו כך שהוא נהייה פחות חסר התמצאות והרבה יותר מעוגן ונוכח.

בהתעללות מינית או פיזית, מושג העוצמה האישית של האדם מופחת או "משוחרר". עם העבודה הזו, ניתן לעזור לאדם להשיב על כנה את העוצמה האישית שלו באופן מואץ ולרפא את הפציעה שהוא נושא.

בפגיעה מוחית או תסמונת הלם קרב העבודה דומה למוזכר לעיל. העבודה פותחת את הזרימה בגוף המגיעה לשיאה בעבודה עם המוח, היא מתכנתת מחדש ומתקנת את חוסר האיזון שנוצר על ידי הפגיעה, בין אם רגשית או פיזית.

בסופו של דבר, אמנה עבודת מוח נוגעת לאופן שבו אנו הולכים (מתנהלים) בעולם. זהו תהליך העוזר לכל אחד מאיתנו לרפא את החומות והמחסומים הנוכחים בחיינו, בכדי שנוכל לקחת את מקומנו הייחודי ואת עוצמתנו בעולם.

טיפול אמנה עבודת מוח 2טיפול אמנה עבודת מוח 3